×

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tamam

Veteriner Aşılama Ekipmanları

Merkezi İtalya’ da bulunan ve Veteriner Biyolojik Ürünü olan Kanatlı Aşıları alanında aşı ve aşılama teknolojileri tecrübesi ile Aviavax dünya kanatlı endüstrisi profesyonellerine yüksek kalitede kanatlı aşılama ekipmanları sunmaktadır.

Firma kanatlı profesyonellerinin beklentilerini performans ve tasarım alanlarını Aviavax Aşılama Ekipmanları çatısı altında birleştirmektedir. Her model %100 paslanmaz çelik ile üretilerek dayanıklılık ve uzun süre kullanım kolaylığı getirmektedir.

Detaylı Bilgi İçin : www.aviavax.com

From their head office in Italy Aviavax is experienced in vaccination and vaccination technologies in the field of Poultry Vaccines, and Veterinary Biologic Products Aviavax provides professionals high-quality poultry vaccination equipment to world poultry industry.

The company combines the expectations of poultry professionals with the performance and design areas under the roof of the Aviavax Vaccination Equipment. Each model is made of 100% stainless steel, resulting in durability and long service life.

More Information : www.aviavax.com

Daha Fazla Bilgi İçin www.aviavax.com.tr