×

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tamam

Şirket Profili

1997 yılında kurulan Güneşli A.Ş., İtalyan Fatro S.p.A’nın Türkiye’deki tek temsilcisidir. Firma, 2010 yılında yayımlanan 5996 sayılı Gıda Kanunu ile tanımlanan, hayvansal kökenli gıda üreticilerine ve entegre hayvancılık tesislerinin ihtiyaç duyduğu Veteriner Tıbbi Ürünleri ve Veteriner Biyolojik Ürünlerini, 25 yılı aşkın tecrübesi ile hayvan sağlığı endüstrisine arz etmektedir.

Güneşli A.Ş., kendi bünyesinde bulundurduğu İyi Dağıtım Şartlarında (GDP) yüksek kapasiteli soğuk hava depoları ve şartlandırılmış tıbbi ürün lojistik merkezinden tüm Türkiye’ye dağıtım gerçekleştirmektedir. Firma, hayvan sağlığı kapsamında kanatlı ve ruminant sektörlerinin yanı sıra Türkiye’de ülkemiz kültür balıkçılığı, at ve at yetiştiriciliği ve pet sektörüne geniş tıbbi ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

2017 yılında kanatlı endüstrisinin ihtiyaç duyduğu veteriner aşılarının uygulamasına yönelik otomatik ve yarı otomatik aşılama ekipmanları üretimini bünyesine katan Güneşli A.Ş., kendi alanında lider hayvan sağlığı firmasıdır.

Güneşli A.Ş.VİSAD üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin: info@gunesliasi.com.tr