×

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tamam

Kalite Politikası

Güneşli A.Ş., Türkiye genelinde yaygın dağıtım kanalları ve uzman kadrosu ile ülkemizde Biyolojik Veteriner Ürünleri sağlayıcılığında lider firmadır. Uzmanlık alanı olan kanatlı aşıları pazarlamasında 30 yılı aşkın yöneticilik ve satış tecrübesi ile ülkemiz sektörel alanlarında birçok kuruluşa örnek olmuştur.

“İnsan sağlığı için hayvan sağlığı” felsefesinden yola çıkan Güneşli A.Ş., temel hedefini hayvan sağlığı oluştursa da gerçek amacını insan sağlığı olarak benimsemiştir. En değerli varlığı olan insan kaynaklarını, personel istihdamını artırma ve kişisel gelişim programları ile desteklemenin yanı sıra uzman kariyer yönetimi anlayışı ile performans ve başarı hedeflerine ulaşmayı amaç edinmek.

Veteriner ilaçları ve biyolojik ürünleri sağlayıcısı olarak Güneşli A.Ş.’nin iş anlayışı, hedefi olan hayvan ve insan sağlığı için yüksek kaliteli çözümler yaratmak, üretmek, pazara sunmak ve yüksek müşteri memnuniyetini devamlı surette en yüksek seviyede tutarak ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli olarak iyileştirmektir.

Ürünleri ve hizmetleri hastalıkların önlenmesine, teşhisine ve tedavisine yardımcı olarak, hayvan sağlığı ve yaşam kalitesini yükseltmektedir. Bu amaçla; insan sağlığı için hayvan sağlığı üretmekte olup etik bir anlayışla her geçen gün daha yüksek bir kalite hedefi ile çalışmaktadır.

Müşteri taleplerinin zamanında gerçekleştirilmesi ve buna bağlı olarak satışlarında artış sağlamak hedefleri arasındadır.

Güneşli A.Ş.’nin en büyük teminatı, veteriner bilimine hizmet ederek, ülkemiz hayvan ve insan sağlığını korumak için devamlı çalışacak olmasıdır.